Správne umiestnený a kvalitne vyhotovený bazén je najkrajšou perlou záhrady

Správne umiestnený a kvalitne vyhotovený bazén je najkrajšou perlou záhrady

Bazény podľa Vašich predstáv

01

Typ bazénu - skimmer

Bazény
typu skimmer

Názov “Skimmer” nesú bazény tohto typu vďaka prítomnosti tzv. hladinového zberača (ang. skimmer), ktorého úlohou je odvádzať z vodnej hladiny nečistoty. Bazény skimmer zapustené do zeme okrášlia Vašu záhradu a vytvoria z nej príjemnú zónu oddychu.

Viac info

02

Bazén s prepadovým žlabom v rodinnom dome

Bazény
s prepadovým žľabom

Bazény s prepadovým žľabom sú vhodné pre väčšie alebo náročnejšie riešenia. Tieto bazény zapustené do zeme vyhovujú požiadavkám najnáročnejších zákazníkov po funkčnej aj estetickej stránke.

Viac info

03

Samonosný bazén - výrobca Intex

Samonosné bazény

Nadzemné bazény so samonosnou konštrukciou sú racionálnou voľbou v prípade, že hľadáte cenovo dostupné riešenie kvôli ktorému nebudete nútený stavebne upravovať Váš pozemok. Nadzemné bazény Intex sú trvácnym riešením s vysokou estetickou hodnotou.

Viac info

Neviete si vybrať správny typ bazéna?

S výberom správnej varianty bazéna Vám, samozrejme, odborne poradíme. Investícia do bazéna je investíciou takmer na celý život, preto je dôležité venovať výberu správneho bazéna dostatok času. Keď k tomu pridáte naše skúsenosti, výsledkom bude správne zvolený a kvalitne vyhotovený bazén vyhovujúci funkčne aj esteticky.

Ak Vás naša práca zaujala, kontaktujte nás a my Vám radi odpovieme na akékoľvek otázky. Bazény, ktoré sme realizovali, nájdete v našej fotogalérii.

Ak už bazén vlastníte, môže Vás zaujímať možnosť rekonštrukcie bazénov alebo zastrešenia bazénov. Z dosluhujúceho bazéna Vám týmito úpravami vytvoríme plne funkčný bazén moderného vzhľadu, ktorý Vám bude slúžiť ešte minimálne dvadsať rokov.

Polia označené * sú povinné.